İhracat Satış Kanalı

ANKUTSAN ilk ihracatını 2012 yılında Avrupa Bölgesine yaparak ihracat faaliyetlerine başlamıştır. Bugün gelinen noktada 5 kıtada 50'nin üzerinde ülkeye aktif olarak Pizza Kutusu, Yaş Sebze Meyve Kutuları, Endüstriyel Kutular başta olmak üzere müşteri ihtiyaç ve isteklerine göre tüm kutu çeşitlerinden üretim ve ihracat yapılmaktadır.

Yüksek kaliteye sahip ürün grupları, yaygın dağıtım - satış kanalları ve dünyanın önde gelen güçlü lojistik ve taşımacılık şirketleri ile yapmış olduğu işbirlikleri sayesinde kendi sektöründe ihracat lideri konuma gelmiştir. Başta Pizza sektörü olmak üzere, Oluklu Mukavva Ambalaj kullanıma sahip tüm sektörlerde ana tedarikçi konumundadır. Ambalajın, her işletme için ürünlerini tanıtma ve sunmada verimli ve etkili bir yol olduğuna inanan ANKUTSAN, bu kapsamda müşterilerine özel baskı ve tasarım hizmetleri sunarak ürünlerinize değer katmayı hedeflemektedir.

İhracat yapmış olduğu bölgelerin dilini konuşan profesyonel Kurumsal Satış ekipleri ile ihracat müşterilerine özel hizmet sunmaktadır.

ANKUTSAN, ihracat çalışmalarının büyük bölümünü Akdeniz Bölgesinin en büyük limanı ve Dünyanın da sayılı büyük limanları arasında yer alan Mersin Limanını kullanarak yapmaktadır.

Bize Ulaşın

İhracat satış ekibimiz ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Teşekkürler.